Módní timbery na podzim

Published by: 0

boot-tick-1033641_640

Dorazil k nám podzim, a tak všichni začínají s vrstvením oblečení. Ženy si pro toto roční období zamilovalydlouhé kabáty a hřejivé bundičky, pánové naopak dávají přednost nestárnoucí klasice.

Každý ale v takovém počasí nejvíce ocení správné boty (https://www.casnaboty.cz). Letošnímu podzimu opravdu kralují všechny druhy farmerů a traperů, proto neváhejte s jejich koupi.

A jaké jsou trapery?

Mají opravdu hodně druhů, proto je můžete zakoupit v dámské i pánské verzi. Vypadají jako klasické farmery, ale mají jemnější tvary a nejsou tak v army stylu. Jsou nad kotníky, takže skvěle chrání chodidlo před chladem. Takové pánské boty jsou vždy šněrované.

K čemu je nosit?

Moda je velmi různorodá, proto i vojenské timbery vynosíte a můžete je nosit skoro ke všemu. Jsou velmi pohodlné, skoro jako domácí obuv. Jsou vhodné pro každodenní nošení a skvěle se hodí i k tak obyčejnému outfitu jako jsou džíny a tričko. Timbery skvěle vynosíte i k zimní parce, nebo třeba k maxi svetrům, které jsou tuto sezónu v kurzu. Tento styl se spíše bude líbit mužům, dámy jistě zvolí elegantnější verzi takového outfitu.