I do práce musíme v botách

Published by: 0

Roční období se mění, ale my musíme do práce chodit celý rok. Vyjma několika dnů v roce, které nám samozřejmě právem náleží. Proto se nyní budeme zabýta tím, jaké jsou nejvhodnější boty do práce, v létě je to letní, v zimě zase zimní obuv dámská. A právě na ty bych se chtěla zaměřit.

Nejdříve se musíme zamyslet nad tím, jak dlouho nám cesta do práce trvá, jakým dopravním prostředkem eventuálně cestujeme, zda pracujeme pouze v kanceláři nebo i v terénu, v tom případě určitě v jakém poměru, zda máme možnost se eventálně v kanceláři přezout do pohodlných nazouváků, nebo máme stanovený dres code, který vyžaduje abychom strávili v botách celý den nebo nám to prostě podmínky nedovolují. Takže postupně.

Přiblížíme si situaci, kdy pracujeme v kanceláři a cestujeme do práce hromadnou dopravou, tedy autobusem, vlakem, trolejbusem, tramvajem nebo jinými, a v práci máme možnost obuví změnit. Pro takto pracující ženy je vhodná zejména dobře zateplená zimní obuv dámská. Jelikož je třeba počítat s tím, že nám hromadná doprava nestojí přímo před domem, boty musí odolat, a ochránit naše nohy při cestě na zastávku, na které také vesměs trávíme nějaký ten čas, protože musíme počkat než transport dorazí. Někdy v takové situaci můžete docela dobře promrznout. Taky se dost dobře může stát, že v autobuse nebo vlaku nepůjde topení, a boty musí zabránit tomu aby nám byla zima. Stejně jako nám transport nestojí přímo pod domem, nemůžeme očekávat, že nám zastaví přímo přede dveřmi kanceláře. Takže i tam musíme počítat s nějakým časem venku a v zimě. Když už dorazíme do kanceláře, je dobré se přezout abychom neseděli celý den v teplých botách, ve kterých se nám bude potit noha. Dobré je také boty vysušit, aby byly připraveny na cestu zpět domů. U této úvahy je třeba také podotknout, že takto cestující dámy musí myslet i na pohodlí, a vybrat si tak aby zimní obuv dámská byla pohodlná a komfortní na cestu. Některé ženy nemají problém cestovat v botách na podpatku. Ono také záleží na tom jaký ten podpatek je. Na trhu je nepřeberné množství druhů bot, že si určitě každá vybere. Podpatek může být jehlový nebo na zimu lépe sloupkový. Také jsou k dostání boty na klínu. Pro ostatní jsou tady boty z plochým podpatkem nebo úplně bez.